sipkaspatVšetky články
dátum a čas 19. január 2018
kategória Strechy

Strešná krytina Bramac

Firma Bramac ponúka jedinečnú betónovú a keramickú strešnú krytinu. Tvarovo presná škridla, spolu s originálnymi doplnkami, zabezpečujú maximálnu funkčnosť krytiny a dlhovekosť strechy. Strešná krytina Bramac zabezpečí vďaka svojej mohutnej sile perfektnú ochranu pred akýmikoľvek nástrahami, ktoré môže spôsobiť nevyspytateľnosť počasia.  Výnimočnosťou je, že sa škridla  stále v priebehu rokov trvale spevňuje.  Strecha Bramac je ozaj veľmi pevná a znesie obrovské zaťaženie.  Zákazník ma istotu, že nad hlavou nemá strechu na sezónu, ale že má nad hlavou ochranu na niekoľko desaťročí. Strešná škridla Bramac je pevnejšia v priemere o 25%, ako predpisuje norma.

Strešná krytina Bramac Klasik

Tvar modelu Bramac Klasik je obľúbeným profilom na strechách, ktorý harmonicky ladí s prostredím. V ponuke Bramacu ide o najlepší produkt. Je to dlhodobo najpredávanejší model škridle na Slovensku. Ak sa zákazník pre tento model rozhodne, určite nebude ľutovať. Tento model je vhodný pre každý typ novostavby. Je obľúbenou voľbou aj v prípade rekonštrukcií starších striech.

 

Výhody strešnej krytiny Bramac:

  • strešná krytina Bramac znesie aj extrémne zaťaženie ako silný vietor, návaly snehu, krupobitie
  • mrazuvzdornosť vďaka nízkej nasiakavosti
  • škridla Bramac je vyrábaná ekologicky z prírodných surovín
  • ochrana pred hlukom
  • jednoduchý a rýchly poklad

 

Betónová škridla Bramac

Betónová škridla je vyrobená zo zmesi vysokokvalitných surovín ako sú piesok, voda, portlandský cement a pigmenty oxidu. Takáto škridla sa vytvrdzuje sa pri teplote 60 °C, v porovnaní s keramickými škridlami, ktoré prechádzajú teplotou -1000°C. Oproti iným strešným krytinám sa pevnosť betónovej škridle časom zvyšuje. To znamená záruku ich dlhej funkčnosti a vysokej životnosti.

 

Keramické krytiny Braas

Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín najmodernejšími technológiami a vášmu domu prepožičajú dojem tepla, istoty a moderného vzhľadu.

 

Záruka

Bramac poskytuje 15 ročnú záruku na funkčnosť svojho strešného systému, ktorý zahŕňa všetky súčasti pre dokonale funkčnú strechu – škridla, strešné príslušenstvo, odkvapový systém, solárny systém a izolácie. Na mrazuvzdornosť strešnej krytiny Bramac poskytuje dokonca záruku 30 rokov.

 

Chcete vidieť viac? Pozrite si výber z našej práce, alebo nás rovno kontaktujte.