sipkaspatVšetky články
dátum a čas 6. september 2017
kategória Strechy

Rekonštrukcia strechy

Pri budovaní či rekonštruovaní domova si aj v dnešnej dobe málokto uvedomuje, čo všetko výber kvalitného materiálu nad ich hlavami môže ovplyvniť. Cena je, samozrejme, stále neprehliadnuteľný faktor. Často sa však zabúda na parametre, ktorých opomenutie môže mať síce za následok nižšiu finálnu cenu, ale za to nemalé dodatočné náklady na nápravu nesprávneho rozhodnutia. Na čo zákazníci na začiatku zabúdajú ešte menej je vysoký kontrast medzi profesionálnou a neodbornou prácou.

Výhodná rekonštrukcia strechy je z kvalitných materiálov

Okrem výberu pre vás ideálnej farby či esteticky prívetivého materiálu je potrebné vziať do úvahy dôležitosť na prvý pohľad nebadateľných faktorov – od pevnosti materiálu, cez nepriepustnosť a nasiakavosť v nepriaznivom počasí, mrazuvzdornosť, správny sklon strechy, až po komplexné služby výrobcu, ktorého si eventuálne zvolíte.

Rady odborníkov – na nezaplatenie

Do ešte vzdialenejšieho pozadia sa totiž následne dostávajú vaše individuálne potreby. Než sa začne samotná rekonštrukcia strechy, je potrebné pred sebou mať jasný návrh toho, čo sa nachádza vo vašich predstavách. Návrh, vyúčtovanie, stavebné práce. Pri neodbornom prístupe sa z toho môže ľahko stať len nepríjemný opakujúci sa trojuholník, pri ktorom Vás môže rekonštrukcia strechy výjsť o dosť drahšie než ste plánovali. Tak, ako vás interiérový dizajnér dokáže usmerniť pri výbere ideálneho zariadenia, mala by vás rovnako usmerniť firma, ktorej zveríte do rúk vašu strechu nad hlavou. Na základe predložených predstáv vám poradiť vylepšenia, výber správneho materiálu či ich vhodné kombinácie, zabezpečiť bezproblémovú dopravu, a byť pre vás a vaše požiadavky neustále k dispozícii.

Dvakrát merajte, raz režte

Neunáhlite sa pri výbere toho, komu zveríte do rúk tak dôležitú investíciu, akou rekonštrukcia strechy je.. Pri správnom rozhodnutí vám veľakrát poslúžia dostupné referencie, vďaka ktorým si ľahko utvoríte obraz o vašej prípadnej spolupráci. Mať strechu nad hlavou je jedna vec. Mať ale kvalitnú strechu nad hlavou je vec druhá. A nepopierateľne výhodnejšia.

Chcete vidieť viac? Pozrite si výber z našej práce, alebo nás rovno kontaktujte.